Plugins - Code Snippets - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (157 entries)

note: translators: %s: Update PHP URL.
en: Please <a href="%s">upgrade your server to the latest version of PHP</a> to continue using Code Snippets.
cs_CZ: Prosím <a href="%s">upgradujte váš server na nejnovější verzi PHP</a>, abyste mohli používat plugin Code Snippets.

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Highlight Active Line
cs_CZ: Zvýraznit aktivní řádek

en: Highlight the line that is currently being edited.
cs_CZ: Zvýrazňovat aktuálně upravovaný řádek.

en: Content Snippet
cs_CZ: Snippet s obsahem

en: Insert Content Snippet
cs_CZ: Vložit snippet s obsahem

en: Apply formatting
cs_CZ: Použít formátování

en: Snippet Source Code
cs_CZ: Zdrojový kód snippetu

en: Insert Snippet Source
cs_CZ: Vložte zdroj snippetu

en: Show line numbers
cs_CZ: Zobrazit čísla řádků

en: Functions
cs_CZ: Funkce

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Search Snippets
cs_CZ: Vyhledat snippety

en: All Snippets
cs_CZ: Všechny snippety

en: Styles
cs_CZ: Styly

en: Scripts
cs_CZ: Skripty

note: translators: %s: required PHP version number.
en: Code Snippets requires PHP %s or later.
cs_CZ: Plugin Code Snippets vyžaduje PHP minimálně ve verzi %s.

en: Another version of Code Snippets appears to be installed. Deactivating this version.
cs_CZ: Zdá se, že je nainstalována další verze fragmentů kódu. Deaktivace této verze.

note: translators: 1: search query, 2: line number.
en:  for &ldquo;%1$s&rdquo; on line %2$d
cs_CZ:  pro dotaz &ldquo;%1$s&rdquo; na řádku %2$d

en: Modified
cs_CZ: Upraveno

en: Y/m/d
cs_CZ: j. n. Y

note: translators: %s: Human-readable time difference.
en: %s ago
cs_CZ: Před %s

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet
cs_CZ: Chyba v parsování: syntax error, neočekávaný konec snippetu

note: translators: %s: PHP identifier name
en: Cannot redeclare %s.
cs_CZ: Nelze znovu deklarovat %s.

note: translators: %s: PHP interface name
en: Cannot redeclare interface %s.
cs_CZ: Nelze znovu deklarovat rozhraní %s.

note: translators: %s: PHP class name
en: Cannot redeclare class %s.
cs_CZ: Nelze znovu deklarovat třídu %s.

note: translators: %s: PHP function name
en: Cannot redeclare function %s.
cs_CZ: Nelze znovu deklarovat funkci %s.

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet.
cs_CZ: Chyba v parsování: syntax error, neočekávaný konec snippetu.

en: No snippets were found matching the current search query. Please enter a new query or use the "Clear Filters" button above.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné snippety odpovídající daným kritériím. Prosím, zadejte jiný dotaz nebo použijte tlačítko 'Odstranit filtry' v horní části stránky.

en: Here you can load snippets from a code snippets export file into the database alongside existing snippets.
cs_CZ:  Zde můžete načíst snippety ze souboru exportu pluginu Code snippets do databáze mezi ostatní, již vytvořené snippety.

en: Here you can add a new snippet, or edit an existing one.
cs_CZ:  Zde můžete přidat nový snippet nebo upravit již existující.

en: Here you can manage your existing snippets and perform tasks on them such as activating, deactivating, deleting and exporting.
cs_CZ:  Zde můžete spravovat svoje již existující snippety a provádět s nimi různorodé akce, například jejich aktivaci, deaktivaci, smazání či export.

[ctx: menu label]
en: Edit Snippet
cs_CZ: Upravit snippet

en: Snippets are similar to plugins - they both extend and expand the functionality of WordPress. Snippets are more light-weight, just a few lines of code, and do not put as much load on your server.
cs_CZ: Snippety - kusy kódu - jsou podobné pluginům; oba mají možnost rozšiřovat funkcionalitu WordPressu. Snippety jsou jednodušší, pouze několik řádků kódu, čímž nezatěžují tolik procesorový čas serveru a znamenají rychlejší načítání vašeho webu.

en: Clone
cs_CZ: Duplikovat

en: Priority
cs_CZ: Priorita

en: It looks like you don't have any snippets.
cs_CZ: Vypadá to, že nemáte žádné snippety.

note: translators: %s: search query.
en:  for &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ:  pro dotaz &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: tag name.
en:  in tag &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ:  s tagem &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: snippets]
en: Manage
cs_CZ: Spravovat

[ctx: snippets]
en: Settings
cs_CZ: Nastavení

[ctx: tools submenu label]
en: Snippets
cs_CZ: Snippety

en: Snippet <strong>cloned</strong>.
cs_CZ: Snippet byl <strong>duplikován</strong>.

en: Selected snippets <strong>cloned</strong>.
cs_CZ: Vybrané snippety byly <strong>duplikovány</strong>.

en: Upload Files
cs_CZ: Nahrání snippetů

en: Snippets &raquo; Settings
cs_CZ: Nastavení snippetů

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: No snippets were imported.
cs_CZ: Nebyly naimportovány žádné snippety.

en: Snippet <strong>executed</strong>.
cs_CZ: Snippet byl <strong>spuštěn</strong>.

en: All settings have been reset to their defaults.
cs_CZ: Veškerá nastavení byla obnovena do výchozího stavu.

en: Reset to Default
cs_CZ: Obnovit nastavení

en: Complete Uninstall
cs_CZ: Úplná odinstalace

en: Upload one or more Code Snippets export files and the snippets will be imported.
cs_CZ: Nahrajte jeden nebo více souborů exportu pluginu Code snippets a vaše snippety budou naimportovány.

en: Duplicate Snippets
cs_CZ: Duplikáty

en: What should happen if an existing snippet is found with an identical name to an imported snippet?
cs_CZ: Co se má stát, pokud bude nalezen existující snippet s identickým názvem, jako má jeden z těch právě importovaných?

en: Ignore any duplicate snippets: import all snippets from the file regardless and leave all existing snippets unchanged.
cs_CZ: Ingorovat všechny duplikáty; importovat veškeré snippety ze souboru nehledě na název a všechny již existující ponechat beze změny.

en: Replace any existing snippets with a newly imported snippet of the same name.
cs_CZ: Nahradit existující snippet nově importovaným se stejným názvem.

en: Do not import any duplicate snippets; leave all existing snippets unchanged.
cs_CZ: Neimportovat žádné duplikáty; ponechat všechny existující snippety beze změny.

en: Choose one or more Code Snippets (.xml or .json) files to upload, then click "Upload files and import".
cs_CZ: Vyberte jeden či více souborů exportu pluginu Code Snippets (ve formátu .xml či .json), poté klikněte na 'Nahrát soubory a importovat'.

en: Run Once
cs_CZ: Spustit jednou

en: When the plugin is deleted from the Plugins menu, also delete all snippets and plugin settings.
cs_CZ: Pokud bude plugin odstraněn z menu pluginy, odstranit také všechny snippety a nastavení pluginu.

en: Network Active
cs_CZ: Aktivní v síti webů

en: Network Only
cs_CZ: Pouze v síti webů

en: Perhaps you would like to add a new one?
cs_CZ: Možná byste chtěli nějaký přidat?

en: Snippets
cs_CZ: Snippety

en: Manage your existing snippets
cs_CZ: Spravujte svoje již existující snippety

en: <strong>Have feedback on Code Snippets?</strong> Please take the time to answer a short survey on how you use this plugin and what you'd like to see changed or added in the future.
cs_CZ: <strong>Sdělíte nám svoji zpětnou vazbu?</strong> Prosím, věnujte chvíli Vašeho drahocenného času vyplněním dotazníku ohledně toho, jak tento plugin využíváte a co byste byli rádi, abychom změnili či přidali do budoucna.

en: Take the survey now
cs_CZ: Vyplnit dotazník

en: Dismiss
cs_CZ: Odmítnout

en: For more information:
cs_CZ: Pro více informací:

en: About Plugin
cs_CZ: O pluginu

en: Plugin Website
cs_CZ: Stránky pluginu

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Safe Mode
cs_CZ: Bezpečný režim

en: Be sure to check your snippets for errors before you activate them, as a faulty snippet could bring your whole blog down. If your site starts doing strange things, deactivate all your snippets and activate them one at a time.
cs_CZ: Pro jistotu vždy zkontrolujte snippety před tím, než je aktivujete, jelikož i jediná chyba v kódu může způsobit nefunkčnost celého vašeho webu. Pokud se stránka začne chovat divně, deaktivujte všechny Vaše snippety a postupně je znovu jeden po druhém aktivujte.

en: Adding Snippets
cs_CZ: Přidání snippetů

en: Please be sure to check that your snippet is valid PHP code and will not produce errors before adding it through this page. While doing so will not become active straight away, it will help to minimise the chance of a faulty snippet becoming active on your site.
cs_CZ: Ujistěte se prosím, že váš snippet je platný kód PHP a nebude způsobovat problémy před přidáním na této stránce. I když se tímto automaticky neaktivuje, pomůže to minimalizovat možnost, že se vadný snippet stane aktivním na vašem webu.

en: Importing
cs_CZ: Importování

en: Exporting
cs_CZ: Exportování

en: Snippets per page
cs_CZ: Počet snippetů na stránku

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Delete
cs_CZ: Odstranit

en: You are about to permanently delete the selected item.
cs_CZ: Právě se chystáte trvale odstranit danou položku.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs_CZ: Výběrem 'Zrušit' vrátíte akci zpět, výběrem 'OK' položku nenávratně odstraníte.

en: Network Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat v síti webů

en: Network Activate
cs_CZ: Aktivovat v síti webů

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

note: translators: %d: snippet ID.
en: Untitled #%d
cs_CZ: Nepojmenovaný snippet #%d

en: Shared on Network
cs_CZ: Sdíleno v síti webů

en: Name
cs_CZ: Název

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Tags
cs_CZ: Tagy

note: translators: %s: total number of snippets.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Všechny <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: total number of active snippets.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: total number of inactive snippets.
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Neaktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Neaktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Neaktivní <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: total number of recently activated snippets.
en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Nedávno aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Nedávno aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Nedávno aktivní <span class="count">(%s)</span>

en: Show all tags
cs_CZ: Zobrazit všechny tagy

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Clear List
cs_CZ: Prázdný seznam

en: Search results
cs_CZ: Výsledky vyhledávání

en: Clear Filters
cs_CZ: Odstranit filtry

en: You are not authorized to access this page.
cs_CZ: Nemáte oprávnění přístupu k této stránce.

[ctx: snippet]
en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Edit Snippet
cs_CZ: Upravit snippet

[ctx: menu label]
en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Add New Snippet
cs_CZ: Přidat nový snippet

en: Import Snippets
cs_CZ: Importovat snippety

en: Import snippets from a code snippets export file
cs_CZ: Importovat snippety ze souboru exportu Code Snippets

en: An error occurred when processing the import files.
cs_CZ: Při zpracování souboru nastala chyba.

note: translators: 1: amount of snippets imported, 2: link to Snippets menu
en: Successfully imported <strong>%1$d</strong> snippet. <a href="%2$s">Have fun!</a> | Successfully imported <strong>%1$d</strong> snippets. <a href="%2$s">Have fun!</a>
cs_CZ[0]: Úspěšně naimportován <strong>%1$d</strong> snippet. <a href="%2$s">Bavte se!</a>
cs_CZ[1]: Úspěšně naimportovány <strong>%1$d</strong> snippety. <a href="%2$s">Bavte se!</a>
cs_CZ[2]: Úspěšně naimportováno <strong>%1$d</strong> snippetů. <a href="%2$s">Bavte se!</a>

[ctx: menu label]
en: All Snippets
cs_CZ: Všechny snippety

[ctx: top-level menu label]
en: Snippets
cs_CZ: Snippety

en: Snippet <strong>activated</strong>.
cs_CZ: Snippet byl <strong>aktivován</strong>.

en: Selected snippets <strong>activated</strong>.
cs_CZ: Vybrané snippety byly <strong>aktivovány</strong>.

en: Snippet <strong>deactivated</strong>.
cs_CZ: Snippet byl <strong>deaktivován</strong>.

en: Selected snippets <strong>deactivated</strong>.
cs_CZ: Vybrané snippety byly <strong>deaktivovány</strong>.

en: Snippet <strong>deleted</strong>.
cs_CZ: Snippet byl <strong>odstraněn</strong>.

en: Selected snippets <strong>deleted</strong>.
cs_CZ: Vybrané snippety byly <strong>odstraněny</strong>.

[ctx: menu label]
en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Snippets Settings
cs_CZ: Nastavení snippetů

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo.

en: Activate by Default
cs_CZ: Ve výchozím stavu aktivovat

en: Make the 'Save and Activate' button the default action when saving a snippet.
cs_CZ: Nastavit tlačítko 'Uložit a aktivovat' jako výchozí akci při ukládání snippetu.

en: Enable Snippet Tags
cs_CZ: Povolit u snippetů tagy

en: Enable Snippet Descriptions
cs_CZ: Povolit u snippetů popis

en: Indent With Tabs
cs_CZ: Odsazovat s tabulátory

en: Use hard tabs instead of spaces for indentation.
cs_CZ: Používat tabulátory (namísto mezer) pro odsazování.

en: Tab Size
cs_CZ: Velikost tabulátoru

en: Indent Unit
cs_CZ: Velikost odsazení

en: Wrap Lines
cs_CZ: Zalamování řádků

en: Line Numbers
cs_CZ: Čísla řádků

en: Show line numbers to the left of the editor.
cs_CZ: Ukazovat čísla řádků po levém okraji editoru.

en: Auto Close Brackets
cs_CZ: Uzavírání závorek

en: Auto-close brackets and quotes when typed.
cs_CZ: Automaticky uzavírat závorky a uvozovky při psaní.

en: Highlight Selection Matches
cs_CZ: Zvýraznění shody s výběrem

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Code Editor
cs_CZ: Editor kódu

en: Editor Preview
cs_CZ: Náhled editoru

note: translators: %s: link to snippets admin menu
en: Afterward, you will need to visit the <a href="%s">All Snippets</a> page to activate the imported snippets.
cs_CZ: Následně navštivte stránku <a href="%s">seznamu vašich snippetů</a> pro jejich aktivaci.

en: Choose files from your computer:
cs_CZ: Vyberte soubory z vašeho počítače:

note: translators: %s: size in bytes
en: (Maximum size: %s)
cs_CZ: (Maximální velikost nesmí přesáhnout %s)

en: Upload files and import
cs_CZ: Nahrát soubory a importovat

en: Highlight all instances of a currently selected word.
cs_CZ: Zvýrazňovat shody s aktuálně označeným slovem.

en: Show snippet descriptions on admin pages.
cs_CZ: Zobrazovat v administraci snippetů jejich popis.

en: Show snippet tags on admin pages.
cs_CZ: Zobrazovat v administraci snippetů jejich tagy.

note: Description of the plugin
en: An easy, clean and simple way to run code snippets on your site. No need to edit to your theme's functions.php file again!
cs_CZ: Snadný, čistý a jednoduchý způsob, jak spustit vlastní snippety (kusy kódu) na vašem webu. Nebudete nikdy více muset upravovat soubor functions.php vaší šablony!

note: translators: %s: URL to Manage Snippets admin menu
en: You can save your snippets to a code snippets export file using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
cs_CZ: Vaše snippety si můžete exportovat do souboru na stránce <a href="%s">Spravovat snippety</a>.

note: translators: %s: URL to Snippets admin menu
en: Imported snippets will be added to the database along with your existing snippets. Regardless of whether the snippets were active on the previous site, imported snippets are always inactive until activated using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
cs_CZ: Importované snippety budou přidány do databáze mezi vaše již vytvořené snippety. Nehledě na to, zda byly importované snippety na jiné stránce aktivní, budou tyto vždy nastaveny jako neaktivní, dokud je neaktivujete pomocí stránky <a href="%s">Spravovat snippety</a>.

en: You can load your snippets from a code snippets export file using this page.
cs_CZ: Zde můžete nahrát vaše snippety ze souboru exportu pluginu Code snippets.

en: Support Forum
cs_CZ: Fórum podpory

en: <strong>Warning:</strong> Safe mode is active and snippets will not execute! Remove the <code>CODE_SNIPPETS_SAFE_MODE</code> constant from <code>wp-config.php</code> to turn off safe mode. <a href="https://help.codesnippets.pro/article/12-safe-mode" target="_blank">Help</a>
cs_CZ: <strong>Upozornění:</strong> Bezpečný režim je aktivní a žádné snippety se tedy nespouští! Odstraňte konstantu <code>CODE_SNIPPETS_SAFE_MODE</code> ze souboru <code>wp-config.php</code> pro vypnutí bezpečného režimu. <a href="https://help.codesnippets.pro/article/12-safe-mode" target="_blank">Nápověda</a>

en: You need to fill out the name and code fields for your snippet to be added. While the description field will add more information about how your snippet works, what is does and where you found it, it is completely optional.
cs_CZ: Pro přidání snippetu je třeba vyplnit pole s názvem a kódem. Přestože pole popisu přidá další informace o tom, jak váš snippet funguje, co dělá a kde jste ho našli, je zcela nepovinné.

en: Theme
cs_CZ: Motiv

en: The width of a tab character.
cs_CZ: Šířka znaku tabulátoru.
