Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (380 entries)

en: %1$s %2$s keys switch panels
cs_CZ: Tlačítka %1$s %2$s přepínají panely

en: %1$s and %2$s
cs_CZ: %1$s a %2$s

en: %1$s at %2$s
cs_CZ: %1$s na %2$s

en: %d configuration errors detected
cs_CZ: Byly zjištěny chyby v nastavení (%d)

en: %d configuration errors detected in this tab panel
cs_CZ: V této záložce byla detekována chybná nastavení (celkem: %d).

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
cs_CZ[0]: Byla zjištěna %s chyba v nastavení
cs_CZ[1]: Byly zjištěny %s chyby v nastavení
cs_CZ[2]: Bylo zjištěno %s chyb v nastavení

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
cs_CZ: &#8212;Zvolte prosím možnost&#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
cs_CZ: &mdash; Vybrat &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
cs_CZ: (Tato zpráva byla přidaná ve verzi kontaktního formuláře 7 %s.)

en: (configuration error)
cs_CZ: (chyba konfigurace)

en: (left and right arrow)
cs_CZ: (pravá a levá šipka)

en: (opens in a new tab)
cs_CZ: (otevře se v nové záložce)

en: (optional)
cs_CZ: (volitelný)

en: 1 configuration error detected
cs_CZ: Byla zjištěna 1 chyba v nastavení

en: 1 configuration error detected in this tab panel
cs_CZ: V této záložce bylo detekováno 1 chybné nastavení.

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
cs_CZ: Vlastnost <code>%1$s</code> objektu <code>WPCF7_ContactForm</code> již <strong>není přístupná</strong>. Místo toho použijte metodu <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
cs_CZ: <strong>Další nastavení</strong> poskytuje prostor pro vložení různých fragmentů kódu, kterými si můžete přizpůsobit chování tohoto kontaktního formuláře.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
cs_CZ: <strong>Contact Form 7 %1$s vyžaduje verzi WordPressu %2$s nebo vyšší.</strong> Aktualizujte prosím verzi <a href="%3$s">WordPressu</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
cs_CZ: <strong>Duplikovat</strong> - Vytvoří kopii zvoleného kontaktního formuláře. Kopie bude mít naprosto stejný obsah jako původní formulář, ale bude mít odlišné ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
cs_CZ: <strong>Upravit</strong> - Odkazuje na administrační stránku úprav zvoleného kontaktního formuláře. Na tuto stránku se také dostanete kliknutím na název kontaktního formuláře.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
cs_CZ: <strong>Formulář</strong> představuje HTML obsah formuláře. Můžete použít libovolný HTML kód, který je povolený uvnitř prvku form. Můžete zde použít také formulářové značky pluginu Contact Form 7.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
cs_CZ: <strong>E-mail (2)</strong> je dodatečná e-mailová šablona, která funguje stejně jako e-mail. Rozdíl je v tom, že e-mail (2) se odešle pouze pokud byl e-mail úspěšně odeslán.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
cs_CZ: <strong>E-mail</strong> představuje šablonu e-mailové zprávy (záhlaví a tělo zprávy), která se zašle jakmile uživatel odešle tento kontaktní formulář. Můžete zde použít e-mailové značky pluginu Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
cs_CZ: <strong>Název</strong> představuje název kontaktního formuláře. Tento název se používá jen pro pojmenování kontaktního formuláře a lze ho kdykoli změnit.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
cs_CZ: Formulářová značka je krátký kód uzavřený v hranatých závorkách, který se vkládá do obsahu formuláře. Obecně formulářová značka představuje jedno vstupní pole formuláře a může se skládat ze 4 částí: typ, jméno, možnosti a hodnoty. Plugin Contact Form 7 podporuje několik typů značek, včetně těch pro textová, číselná a datová pole, zaškrtávací políčka, přepínače, menu, pole pro nahrávání souborů, CAPTCHA a kvízy.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
cs_CZ: E-mailová značka je také krátký kód uzavřený v hranatých závorkách, který můžete vložit do každého pole v sekci e-mail a e-mail (2). E-mailová značka představuje hodnotu, kterou zadal uživatel pomocí vstupního pole příslušné formulářové značky.

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: API key
cs_CZ: Klíč API

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
cs_CZ: Odstranit klíče

[ctx: API keys]
en: Remove key
cs_CZ: Odstranit klíč

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
cs_CZ: Resetovat klíče

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
cs_CZ: Klíče API pro reCAPTCHA v3 se liší od klíčů v2; klíče pro v2 s v3 API nefungují. Musíte znovu zaregistrovat své stránky a získat nové klíče pro v3. Více informací - %s (anglicky).

en: Acceptable file types
cs_CZ: Povolené typy souborů

en: Acceptance checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací políčko souhlasu

en: Add New
cs_CZ: Vytvořit formulář

en: Add New Contact Form
cs_CZ: Přidat nový kontaktní formulář

en: Add form submitters to your contact lists
cs_CZ: Přidávat odesílatele formulářů do seznamů kontaktů

en: Additional Settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Additional Settings (%d)
cs_CZ: Další nastavení (%d)

en: Additional headers
cs_CZ: Doplňující záhlaví

en: Additional settings
cs_CZ: Další nastavení

en: Akismet
cs_CZ: Akismetu

en: Akismet is active on this site.
cs_CZ: Akismet je na této webové stránce aktivní.

en: Akismet returns a spam response.
cs_CZ: Akismet hlásí spam.

en: Allow multiple selections
cs_CZ: Povolit vícenásobný výběr

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
cs_CZ: Žádné vámi poskytnuté údaje nebudou sdíleny s poskytovateli služeb bez vaší předchozí autorizace.

en: Attachment file does not exist at %path%.
cs_CZ: Přiložený soubor %path% neexistuje.

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Available Actions
cs_CZ: Dostupné akce

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
cs_CZ: Než začnete plakat nad ztracenými e-maily&#8230;

en: Brevo integration
cs_CZ: Integrace Brevo

en: Brevo is active on this site.
cs_CZ: Brevo je na této webové stránce aktivní.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
cs_CZ: CAPTCHA je navržena pro rozeznání spam botů od lidí, a neodhalí tedy lidské spammery. Oproti tomu Akismet porovnává zprávy s globální databází spamu, čímž se z něj stává komplexní řešení pro boj se spamem. Proto považujeme Akismet za hlavní nástroj pro prevenci spamu.

en: Cannot create existing contact form.
cs_CZ: Nelze vytvořit existující kontaktní formulář.

en: Checkboxes, radio buttons and menus
cs_CZ: Zaškrtávací políčka, jedny odpovědi a menu

en: Class attribute
cs_CZ: Atribut třídy

en: Colons are used in form-tag names.
cs_CZ: Dvojtečky se používají v názvech formulářových značek.

en: Complete payment
cs_CZ: Dokončit platbu

en: Condition
cs_CZ: Podmínka

en: Configuration error is detected.
cs_CZ: Byla zjištěna chyba konfigurace.

en: Configuration updated.
cs_CZ: Nastavení bylo aktualizováno.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
cs_CZ[0]: Ověření konfigurace bylo dokončeno. Byl nalezen %s neplatný kontaktní formulář.
cs_CZ[1]: Ověření konfigurace bylo dokončeno. Byly nalezeny %s neplatné kontaktní formuláře.
cs_CZ[2]: Ověření konfigurace bylo dokončeno. Bylo nalezeno %s neplatných kontaktních formulářů.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
cs_CZ: Ověření konfigurace bylo dokončeno. Nebyly nalezeny žádné neplatné kontaktní formuláře.

en: Connect to the Constant Contact API
cs_CZ: Připojit k Constant Contact API

en: Connection established.
cs_CZ: Spojení bylo úspěšně navázáno.

en: Consented
cs_CZ: Souhlasil

en: Constant Contact integration
cs_CZ: Integrace Constant Contact

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Contact Form
cs_CZ: Kontaktní formulář

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
cs_CZ: Contact Form 7 nikam neukládá odeslané zprávy. Proto, může dojít k trvalé ztrátě důležitých zpráv, pokud váš poštovní server způsobuje nějaké problémy, nebo pokud uděláte chybu v konfiguraci pošty.

en: Contact Form 7 needs your support.
cs_CZ: Contact Form 7 potřebuje Vaší podporu.

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
cs_CZ: Contact Form 7 podporuje filtrování spamu pomocí %1$s. Inteligentní %2$s blokuje neodbytné spamboty. A s pomocí %3$s, můžete blokovat zprávy obsahující vámi definovaná klíčová slova nebo zprávy odeslané z konkrétních IP adres.

en: Contact Forms
cs_CZ: Přehled formulářů

en: Contact form
cs_CZ: Kontaktní formulář

en: Contact form %d
cs_CZ: Kontaktní formulář %d

en: Contact form created.
cs_CZ: Kontaktní formulář byl vytvořen.

en: Contact form deleted.
cs_CZ: Kontaktní formulář byl smazán.

en: Contact form not found.
cs_CZ: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

en: Contact form saved.
cs_CZ: Kontaktní formulář byl uložen.

en: Contact lists
cs_CZ: Seznamy kontaktů

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
cs_CZ: Zkopírujte následující shortcode a vložte jej do příspěvku, stránky, nebo do textové widgety:

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date field
cs_CZ: Datové pole

en: Date format that the sender entered is invalid
cs_CZ: Formát data odesílatele je neplatný

en: Date is earlier than minimum limit
cs_CZ: Datum je dřívější než minimální limit

en: Date is later than maximum limit
cs_CZ: Datum je pozdější než maximální limit

en: Default value
cs_CZ: Výchozí hodnota

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Deprecated settings are used.
cs_CZ: Jsou použita zastaralá nastavení.

en: Disallowed words (%s) are used.
cs_CZ: Jsou použita nepovolená slova (%s).

en: Disallowed words are used.
cs_CZ: Jsou použita nepovolená slova.

en: Dismiss
cs_CZ: Skrýt

en: Do you need help?
cs_CZ: Potřebujete pomoci?

en: Docs
cs_CZ: Dokumentace

en: Dots are used in form-tag names.
cs_CZ: V názvech značek se používají tečky.

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Upravit &#8222;%s&#8220;

en: Edit Contact Form
cs_CZ: Upravit kontaktní formulář

en: Editing form template
cs_CZ: Úpravy šablony formuláře

en: Editing messages
cs_CZ: úpravy zpráv

en: Email address that the sender entered is invalid
cs_CZ: E-mailová adresa odesílatele je neplatná

en: Email marketing
cs_CZ: E-mail marketing

en: Enter title here
cs_CZ: Zadejte název

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error in deleting.
cs_CZ: Během mazání se vyskytla chyba.

en: Error:
cs_CZ: Chyba:

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
cs_CZ: Vyloučit řádky obsahující prázdné e-mailové značky

en: FAQ
cs_CZ: Nejčastější dotazy

en: FAQ about Configuration Validator
cs_CZ: Časté dotazy na ověřování konfigurace

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
cs_CZ: Připojení souboru se nezdařilo. %s není čitelný soubor.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
cs_CZ: Nepodařilo se připojit soubor. %s není v povoleném adresáři.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
cs_CZ: Nepodařilo se připojit soubor. Celková velikost souboru přesahuje limit 25 megabajtů.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
cs_CZ: Nepodařilo se navázat spojení. Překontrolujte si nastavení.

en: Field type
cs_CZ: Typ pole

en: File attachments
cs_CZ: Přílohy

en: File size limit (bytes)
cs_CZ: Limit pro velikost souboru (bajtů)

en: File uploading and attachment
cs_CZ: Nahrávání souborů a příloh

en: For more information:
cs_CZ: Pro více informací:

en: Form
cs_CZ: Formulář

en: Form-tag Generator: %s
cs_CZ: Generátor formulářových značek: %s

en: Form-tags
cs_CZ: Formulářové značky

en: From
cs_CZ: Od

en: From: %s
cs_CZ: Od: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
cs_CZ: Funkce %1$s je od Contact Form 7 verze %2$s <strong>zastaralá</strong>! Použijte místo ní %3$s.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
cs_CZ: Funkce %1$s byla zavolána nesprávně. %2$s %3$s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoří formulářové značky pro datové pole. Více informací se dozvíte na %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro rozbalovací menu. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro vstupní pole s číselnou hodnotou. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro možnost nahrání souboru. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro skupinu zaškrtávacích políček. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoří formulářové značky pro skupinu jedné odpovědi. Více informací se dozvíte na %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro víceřádkové textové vstupní pole. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro kontrolní otázky a odpovědi. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro jednořádkové vstupní pole s URL adresou. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoří formulářové značky pro jednořádkové vstupní pole s e-mailovou adresou. Více informací se dozvíte na %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro jednořádkové textové vstupní pole. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro jednořádkové vstupní pole s telefonním číslem. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoří formulářovou značku pro tlačítko Odeslat. Více informací se dozvíte na %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro zaškrtávací políčko souhlasu. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
cs_CZ: Vytvoření formulářové značky pro obrázek CAPTCHA a příslušné vstupní pole pro odpověď. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: Getting spammed? You have protection.
cs_CZ: Chodí vám spam? Máte ochranu.

en: HTML tags are used in a message.
cs_CZ: Ve zprávě jsou obsaženy HTML značky.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
cs_CZ: HTTP Odpověď: %1$s %2$s %3$s od %4$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
cs_CZ: Nazdar,
    
    toto je potvrzovací e-mail odeslaný z %1$s.
    
    Obdrželi jsme Váš příspěvek do našeho webového formuláře, podle kterého jste nám dovolili přidat Vás do našeho seznamu kontaktů. Tento proces však ještě nebyl dokončen. Pro jeho dokončení klikněte na následující odkaz.
    
    %2$s
    
    Pokud to nebylo vaším záměrem nebo pokud netušíte, proč jste tuto zprávu obdrželi, neklikejte na odkaz a tuto zprávu ignorujte. Nikdy nebudeme shromažďovat ani používat vaše osobní údaje bez vašeho jasného souhlasu.
    
    S pozdravem
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
cs_CZ: Zde je několik možností, které vám pomohou vyřešit problém.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
cs_CZ: Hook %1$s je <strong>zastaralý</strong> od Contact Form 7 verze %2$s bez dostupné alternativy.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
cs_CZ: Funkce %1$s je od Contact Form 7 verze %2$s <strong>zastaralá</strong>! Použijte místo ní %3$s.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
cs_CZ: Přejetím přes řádek v přehledu formulářů zobrazíte odkazy akcí, které vám umožní spravovat váš kontaktní formulář. Můžete provést následující akce:v

en: How to resolve?
cs_CZ: Jak to vyřešit?

en: Id attribute
cs_CZ: Atribut ID

en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
cs_CZ: Pokud rádi používáte plugin Contact Form 7 a je pro Vás užitečný, zvažte %s.

en: Image settings
cs_CZ: Nastavení obrázků

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
cs_CZ: Ve <strong>Zprávách</strong>můžete upravit mnoho typů  zpráv použitých pro tento kontaktní formulář. Tyto zprávy jsou poměrně kráté, jako např. chybová zpráva , kterou uvidíte když nevypníte požadované pole.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
cs_CZ: V následujících polích můžete použít následující e-mailové značky:

en: Input field settings
cs_CZ: Nastavení vstupního pole

en: Insert Tag
cs_CZ: Vložit značku

en: Insert a blank item as the first option
cs_CZ: Přidat prázdnou položku jako první možnost

en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
cs_CZ: Nainstalujte si plugin pro uchovávání zpráv předtím, než se to stane i vám. %s v databázi uchovává všechny zprávy přicházející z kontaktních formulářů. Flamingo je WordPress plugin, který byl vytvořen autorem pluginu Contact Form 7.

en: Integration
cs_CZ: Integrace

en: Integration with External API
cs_CZ: Integrace s externím API

en: Integration with external APIs
cs_CZ: Integrace s externími API

en: Invalid key values.
cs_CZ: Neplatné klíče.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
cs_CZ: V poli %name% je použit neplatná syntaxe mailové schránky.

en: Invalid mailbox syntax is used.
cs_CZ: Používáte neplatnou syntaxi mailové schránky.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
cs_CZ: Je velmi těžké udržovat vývoj a podporu tohoto pluginu bez pomoci od Vás, uživatelů.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
cs_CZ: Není dovoleno používat soubory mimo adresář wp-content.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
cs_CZ: Další plugin pro kontaktní formuláře. Jednoduchý, ale flexibilní.

en: Label
cs_CZ: Popisek

en: Learn how your data is processed.
cs_CZ: Zjistěte jak jsou zpracovávána vaše data.

en: Mail
cs_CZ: E-mail

en: Mail (2)
cs_CZ: E-mail (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
cs_CZ: E-mail (2) je doplňující šablona e-mailu, která se často používá pro automatické odpovědi.

en: Mail-tags
cs_CZ: E-mailové značky

en: Make checkboxes exclusive
cs_CZ: Udělat zaškrtávací políčka výhradní

en: Make this checkbox optional
cs_CZ: Toto zaškrtávací políčko nastavit jako volitelné

en: Manage your contact lists
cs_CZ: Správa seznamů kontaktů

en: Manage your email templates
cs_CZ: Správa e-mailových šablon

en: Message Body:
cs_CZ: Zpráva:

en: Message body
cs_CZ: Obsah zprávy

en: Messages
cs_CZ: Zprávy

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
cs_CZ: Nesprávná konfigurace může způsobit nedoručení pošty nebo vést k jiným problémům. Ověřte si své kontaktní formuláře hned teď.

en: Multiple form controls are in a single label element.
cs_CZ: Několik ovládacích prvků formuláře je umístěno uvnitř jediného prvku popisku.

en: Name
cs_CZ: Název

en: Not consented
cs_CZ: Nesouhlasil

en: Number fields
cs_CZ: Číselné pole

en: Number format that the sender entered is invalid
cs_CZ: Formát čísla zadaný odesílatelem je neplatný

en: Number is larger than maximum limit
cs_CZ: Číslo je větší než maximální limit

en: Number is smaller than minimum limit
cs_CZ: Číslo je menší než minimální limit

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
cs_CZ: Na této stránce můžete upravit kontaktní formulář. Každý kontaktní formulář se skládá z následujících částí:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
cs_CZ: Na této stránce můžete spravovat veškeré kontaktní formuláře, které poskytuje plugin Contact Form 7. Množství formulářů není nijak omezené. Každý kontaktní formulář má své unikátní ID a shortcode ([contact-form-7 ...]). Pro vložení kontaktního formuláře do příspěvku nebo textového widgetu, stačí vložit jeho shortcode na patřičné místo.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
cs_CZ: Na této stránce můžete spravovat služby, které jsou dostupné pro plugin Contact Form 7. Použitím API můžete spolupracovat s jakýmikoliv službami, které jsou k dispozici.

en: One option per line.
cs_CZ: Jednu možnost na řádek.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
cs_CZ: Některá pole obsahují chybu. Opravte prosím zadané údaje a zkuste to znovu.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
cs_CZ: Na každý řádek jedna dvojice otázka-odpověď oddělená svislou čarou (např. Hlavní město Brazílie?|Rio).

en: Opt-in confirmation from %s
cs_CZ: Potvrzení o přihlášení od %s

en: Options
cs_CZ: Nastavení

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Payment is required. Please pay by credit card.
cs_CZ: Je vyžadována platba. Prosíme, zaplaťte platební kartou

en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Please enter a URL.
cs_CZ: Vložte prosím URL.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
cs_CZ: Zadejte datum ve formátu YYYY-MM-DD.

en: Please enter a number.
cs_CZ: Zadejte prosím číslo.

en: Please enter a telephone number.
cs_CZ: Zadejte prosím telefonní číslo.

en: Please enter an email address.
cs_CZ: Zadejte e-mailovou adresu.

en: Please fill out this field.
cs_CZ: Vyplňte toto pole.

en: Proceed to checkout
cs_CZ: Pokračovat k pokladně

en: Professional services
cs_CZ: Profesionální služby

en: Publishable Key
cs_CZ: Publikovatelný klíč

en: Put a label first, a checkbox last
cs_CZ: Popisek umístěte před zaškrtávací políčko

en: Questions and answers
cs_CZ: Otázky a odpovědi

en: Quiz
cs_CZ: Kvíz

en: Range
cs_CZ: Rozsah

en: Redirect URI
cs_CZ: Přesměrování URI

en: Required field
cs_CZ: Povinné pole

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Search Contact Forms
cs_CZ: Vyhledat kontaktní formuláře

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Výsledky vyhledávání &#8222;%s&#8220;

en: Select an email template:
cs_CZ: Vyberte šablonu e-mailu:

en: Select lists to which contacts are added:
cs_CZ: Vybrat seznamy, do kterých se přidávají kontakty:

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: Send a welcome email to new contacts
cs_CZ: Odeslat uvítací e-mail novým kontaktům

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
cs_CZ: Odesílatel nezadal správnou odpověď na kontrolní otázku

en: Sender email address does not belong to the site domain.
cs_CZ: E-mail odesílatele neodpovídá doméně tohoto webu.

en: Sender's message failed to send
cs_CZ: Odesílatelova zpráva nebyla odeslána

en: Sender's message was sent successfully
cs_CZ: Zpráva odesílatele byla úspěšně odeslána

en: Sending mail has been aborted.
cs_CZ: Odesílání zprávy bylo přerušeno.

en: Set this URL as the redirect URI.
cs_CZ: Nastavit URL jako přesměrované URI.

en: Setting up mail
cs_CZ: Nastavení e-mailu

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Setup Integration
cs_CZ: Nastavení integrace

en: Setup integration
cs_CZ: Nastavit integraci

en: Show welcome panel
cs_CZ: Zobrazit uvítací panel

en: Slider
cs_CZ: Posuvník

en: Spam filtering with Akismet
cs_CZ: Filtrování spamu pomocí Akismet

en: Spam protection
cs_CZ: Ochrana proti spamu

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
cs_CZ: Spammeři cílí na vše; vaše kontaktní formuláře nejsou výjimkou. Než budete dostávat spam, zabezpečte své kontaktní formuláře výkonnými anti-spam funkcemi, které vám poskytuje Contact Form 7.

en: Spinbox
cs_CZ: Číselník

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
cs_CZ: Ukládejte a organizujte své kontakty a zároveň chraňte soukromí uživatelů na Sendinblue, přední evropské platformě pro CRM a e-mailový marketing. Sendinblue nabízí neomezený počet kontaktů a pokročilé marketingové funkce.

en: Stripe integration
cs_CZ: Stripe integrace

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe’s software tools to accept payments securely and expand globally.
cs_CZ: Stripe je jednoduchý a účinný způsob přijímání plateb online. Stripe nemá žádné vstupní ani měsíční poplatky a žádné skryté náklady. Miliony podniků spoléhají na softwarové nástroje Stripe, aby mohly bezpečně přijímat platby a globálně expandovat.

en: Stripe is active on this site.
cs_CZ: Stripe je na této webové stránce aktivní.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
cs_CZ: Stripe není na této stránce k dispozici. Vyžaduje server s podporou protokolu HTTPS.

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Subject: %s
cs_CZ: Předmět: %s

en: Submission was referred to as spam
cs_CZ: Odpověď formuláře byla označena jako spam

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Submit button
cs_CZ: Tlačítko Odeslat

en: Submitted nonce is invalid.
cs_CZ: Zadaná hodnota nonce je neplatná.

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support forums
cs_CZ: Fórum podpory

en: Telephone number that the sender entered is invalid
cs_CZ: Telefonní číslo zadané odesílatelem je neplatné

en: Text fields
cs_CZ: Textové pole

en: Thank you for your message. It has been sent.
cs_CZ: Děkujeme Vám. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

en: The Constant Contact integration module allows you to send contact data collected through your contact forms to the Constant Contact API. You can create reliable email subscription services in a few easy steps.
cs_CZ: Rozšíření Constant Contact umožňuje odesílat kontaktní údaje shromážděné prostřednictvím kontaktních formulářů přes Constant Contact API. Můžete vytvářet spolehlivé e-mailové odběry v několika snadných krocích.

en: The answer to the quiz is incorrect.
cs_CZ: Odpověď na kvíz je chybná.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
cs_CZ: Provedené změny budou ztraceny, pokud opustíte tuto stránku.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
cs_CZ: Ověřovací kód CAPTCHA zadaný odesílatelem není zadaný správně

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
cs_CZ: Čtvrtý parametr ($ mail_tag) musí být instancí třídy WPCF7_MailTag.

en: The next major release of Contact Form 7 will discontinue support for outdated PHP versions. If you don't upgrade PHP, you will not be able to upgrade the plugin.
cs_CZ: V příští hlavní verzi Contact Form 7 bude ukončena podpora zastaralých verzí PHP. Pokud neprovedete aktualizaci PHP, nebudete moci aktualizovat ani plugin.

en: The request payload format is not supported.
cs_CZ: Formát datové části požadavku není podporován.

en: The requested contact form was not found.
cs_CZ: Požadovaný kontaktní formulář nebyl nalezen.

en: The total size of attachment files is too large.
cs_CZ: Celková velikost souborů příloh je příliš velká.

en: The uploaded file is too large.
cs_CZ: Nahraný soubor je příliš velký.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
cs_CZ: Jsou zde také speciální e-mailové značky, které mají specifické názvy, ale nemají odpovídající formulářové značky. Používají se pro metadata odpovědí formuláře jako je IP adresa respondenta nebo URL adresa stránky.

en: There are invalid mail header fields.
cs_CZ: Jsou zde neplatná pole záhlaví e-mailu.

en: There are terms that the sender must accept
cs_CZ: Existují podmínky, které uživatel musí přijmout

en: There is a field that the sender must fill in
cs_CZ: Formulář obsahuje pole, které musí být vyplněno

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
cs_CZ: Formluář obsahuje pole, které přesahuje maximální povolenou délku textu.

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
cs_CZ: Formluář obsahuje pole, které nedosahuje minimální potřebné délky textu.

en: There is a possible empty field.
cs_CZ: Pravděpodobně jste nevyplnili všechna požadovaná pole.

en: There was an error deleting the contact form.
cs_CZ: Během mazání kontaktního formuláře se vyskytla chyba.

en: There was an error saving the contact form.
cs_CZ: Při ukládání kontaktního formuláře se vyskytla chyba.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
cs_CZ: Během odesílání zprávy nastala chyba. Zkuste to prosím později.

en: There was an error uploading the file.
cs_CZ: Při nahrávání souboru došlo k chybě.

en: There was an unknown error uploading the file.
cs_CZ: Během nahrávání souboru se vyskytla neznámá chyba.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
cs_CZ: Tento kontaktní formulář obsahuje CAPTCHA ověřovací pole, ale potřebné knihovny (GD a FreeType) nejsou na vašem serveru k dispozici.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
cs_CZ: Tento kontaktní formulář obsahuje CAPTCHA ověřovací pole, ale dočasná složka pro soubory (%s) neexistuje nebo do ní nelze zapisovat. Vytvořte prosím tuto složku nebo ručně změňte její oprávnění.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
cs_CZ: Tento kontaktní formulář obsahuje funkci nahrávání souborů, ale dočasná složka pro soubory (%s) neexistuje nebo do ní nelze zapisovat. Vytvořte prosím tuto složku nebo ručně změňte její oprávnění.

en: This contact form is available only for logged in users.
cs_CZ: Tento kontaktní formulář je dostupný jen pro přihlášené uživatele.

en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
cs_CZ: Tento e-mail je potvrzením odeslání kontaktního formuláře na našem webu (%1$s %2$s), ve kterém byla použita vaše e-mailová adresa. Pokud jste to nebyli vy, ignorujte prosím tuto zprávu.

en: This field has a too early date.
cs_CZ: Toto pole má příliš brzké datum.

en: This field has a too large number.
cs_CZ: Toto pole má příliš velké číslo.

en: This field has a too late date.
cs_CZ: Toto pole má příliš pozdní datum.

en: This field has a too long input.
cs_CZ: Toto pole má příliš dlouhý vstup.

en: This field has a too short input.
cs_CZ: Toto pole má příliš krátký vstup.

en: This field has a too small number.
cs_CZ: Toto pole má příliš malé číslo.

en: This field requires author's URL
cs_CZ: Toto pole vyžaduje URL autora

en: This field requires author's email address
cs_CZ: Toto pole vyžaduje e-mailovou adresu autora

en: This field requires author's name
cs_CZ: Toto pole vyžaduje jméno autora

en: This form uses Akismet to reduce spam.
cs_CZ: Tento formulář využívá Akismet pro omezení spamu

en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
cs_CZ: Toto je oznámení, že na vašem webu (%1$s %2$s) byl odeslán kontaktní formulář.

en: This site is connected to the Constant Contact API.
cs_CZ: Web je připojen ke Constant Contact API.

en: Title
cs_CZ: Název

en: To
cs_CZ: Komu

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
cs_CZ: Pro přiložení souboru nahraného pomocí tohoto pole do e-mailu, musíte vložit odpovídající e-mailovou značku (%s) do pole Přílohy v záložce E-mail.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
cs_CZ: Pro použití CAPTCHA si musíte nejdříve nainstalovat a aktivovat plugin %s.

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
cs_CZ: Pro použití CAPTCHE, musíte mít nainstalovaný plugin %s.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
cs_CZ: Pro použití zadané hodnoty z tohoto pole, je třeba vložit odpovídající e-mailovou značku (%s) do e-mailových polí pod záložkou E-mail.

en: URL
cs_CZ: URL adresa

en: URL that the sender entered is invalid
cs_CZ: URL adresa odesílatele je neplatná

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
cs_CZ: V šabloně formuláře jsou použity nepovolené prvky HTML.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
cs_CZ: Pro prvek formuláře jsou použity nedostupné jména (%names%).

en: Unique identifier for the contact form.
cs_CZ: Unikátní identifikátor pro kontaktní formulář

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
cs_CZ: Nebezpečná konfigurace e-mailu je bez dostatečné ochrany.

en: Untitled
cs_CZ: Bez názvu

en: Uploadable file size exceeds PHP’s maximum acceptable size.
cs_CZ: Velikost nahrávaného souboru přesahuje maximální přijatelnou velikost PHP.

en: Uploaded file is not allowed for file type
cs_CZ: Nesprávný typ souboru

en: Uploaded file is too large
cs_CZ: Nahrávaný soubor je příliš velký

en: Uploading a file fails for PHP error
cs_CZ: Nahrávání souboru selhalo kvůli PHP chybě

en: Uploading a file fails for any reason
cs_CZ: Nahrávání souboru selhalo z neznámé příčiny

en: Use HTML content type
cs_CZ: Použít v obsahu HTML

en: Use Mail (2)
cs_CZ: Použít E-mail (2)

en: Use this text as the placeholder of the field
cs_CZ: Použít jako zástupný text pole

en: User-Agent string is unnaturally short.
cs_CZ: Řetězec User-Agent je nezvykle krátký.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
cs_CZ[0]: Ověřit %s kontaktní formulář
cs_CZ[1]: Ověřit %s kontaktní formuláře
cs_CZ[2]: Ověřit %s kontaktních formulářů

en: Validate Configuration
cs_CZ: Ověření nastavení

en: Validate Contact Form 7 Configuration
cs_CZ: Potvrdit nastavení Contact Form 7

en: Validation errors occurred
cs_CZ: Chyba ověření.

en: Welcome email
cs_CZ: Uvítací e-mail

en: Welcome panel
cs_CZ: Uvítací panel

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
cs_CZ: Přestože mají formulářové značky poměrně složitou syntaxi, vůbec ji nemusíte znát, protože jednotlivé značky můžete vytvářet pomocí jednoduchého nástroje na tvorbu formulářových značek (viz. odpovídající tlačítka na této stránce).

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (%1$s). Even payment services are natively supported (%2$s).
cs_CZ: S pomocí cloudového strojového učení ochrání vaše formuláře antispamové služby (%1$s). Dokonce i platební služby jsou nativně podporovány (%2$s).

en: Wrap each item with label element
cs_CZ: Každou položku obalte štítkem

en: Y/m/d
cs_CZ: j. n. Y

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs_CZ: Chcete smazat kontaktní formulář? 
      'Storno' zrušíte akci, 'OK' smažete formulář.

en: You are not allowed to access contact forms.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro přístup ke kontaktním formulářům.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro přístup k požadovanému kontaktnímu formuláři.

en: You are not allowed to create a contact form.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro vytváření kontaktních formulářů.

en: You are not allowed to delete this item.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro smazání této položky.

en: You are not allowed to edit this contact form.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro úpravu tohoto kontaktního formuláře.

en: You are not allowed to edit this item.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro úpravu této položky.

en: You are not allowed to upload files of this type.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávění pro nahrávání tohoto typu souborů.

en: You are not allowed to validate configuration.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro ověření konfigurace.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
cs_CZ: Zde můžete přidat různé fragmenty kódu pro přizpůsobení pluginu. Více informací se dozvíte na stránce %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
cs_CZ: Můžete také použít tento starý zkrácený zápis:

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
cs_CZ: Zprávy použité v mnoha různých situacích můžete upravit zde. Pro další informace se podívejte na %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
cs_CZ: Šablonu formuláře můžete upravit zde. Pro další informace se podívejte na %s.

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
cs_CZ: Šablonu zprávy můžete upravit zde. Pro další informace se podívejte na %s.

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
cs_CZ: Možnosti kontaktních formulářů můžete rozšířit jejich integrací s externími službami. Podrobnosti naleznete v části %s.

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
cs_CZ: Integraci se službou Sendinblue můžete nastavit zde. Podrobnosti naleznete v části %s.

en: You can set up the Constant Contact integration here. For details, see %s.
cs_CZ: Zde můžete nastavit Integraci se službou Stálý kontakt. Podrobnosti naleznete v části %s.

en: You have no active email template yet.
cs_CZ: Zatím nemáte žádnou aktivní e-mailovou šablonu.

en: You have no contact list yet.
cs_CZ: Zatím nemáte žádný seznam kontaktů.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
cs_CZ: Nebyli jste ověřeni. Zkontrolujte, zda je zadaný klíč API správný.

en: You have strong allies to back you up.
cs_CZ: Máte silné spojence, kteří vás podpoří.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
cs_CZ: Je možné, že si budete muset nejprve vytvořit účet u služby, kterou hodláte použít. Poté však nejprve budete muset autorizovat plugin Contact Form 7 k přístupu ke službě pod vašim účtem.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
cs_CZ: Před odesláním zprávy musíte souhlasit s podmínkami služby.

en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (%1$s and %2$s).
cs_CZ: Kontaktní formuláře budou výkonnější a všestrannější díky integraci s externími rozhraními API. Pomocí služeb CRM a e-mailového marketingu můžete vytvářet vlastní seznamy kontaktů (%1$s a %2$s).

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
cs_CZ: Váš příspěvek tento plugin pomůže nadále udržovat, aktualizovat a poskytovat lepší uživatelskou podporu.

en: Your email
cs_CZ: Váš e-mail

en: Your entered code is incorrect.
cs_CZ: Vložený kód není správný.

en: Your message
cs_CZ: Vaše zpráva

en: Your name
cs_CZ: Vaše jméno

en: acceptance
cs_CZ: souhlas

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
cs_CZ: Vložte kontaktní formulář, který jste vytvořili pomocí Contact Form 7.

[ctx: block keyword]
en: form
cs_CZ: formulář

en: checkboxes
cs_CZ: zaškrtávací políčka

en: date
cs_CZ: datum

en: disallowed list
cs_CZ: nepovolený seznam

en: docs
cs_CZ: dokumenty

en: drop-down menu
cs_CZ: rozbalovací položky

en: email
cs_CZ: e-mail

en: file
cs_CZ: soubor

en: g:i a
cs_CZ: g: mj

[ctx: mail subject]
en: %1$s "%2$s"
cs_CZ: [%1$s] %2$s

en: making a donation
cs_CZ: darování příspěvku na jeho vývoj

en: number
cs_CZ: číslo

en: quiz
cs_CZ: kvíz

en: radio buttons
cs_CZ: jedna odpověď

en: reCAPTCHA is active on this site.
cs_CZ: Tento web používá reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
cs_CZ: reCAPTCHA vás chrání přes spamem a dalšími automatizovanými způsoby zneužití. S reCAPTCHA integrací pro Contact Form 7 můžete blokovat odesílání zpráv spam boty.

en: reCAPTCHA response token is empty.
cs_CZ: Token odpovědi reCAPTCHA je prázdný.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
cs_CZ: reCAPTCHA skóre (%1$.2f) je nižší než stanovená hranice (%2$.2f).

en: submit
cs_CZ: odeslat

en: text area
cs_CZ: textová oblast
